Tanie podziękowania dla gości z okazji chrzcin – sklep

Chrzest Święty stanowi jedną z najważniejszych świąt w życiu rodziny. Warto jeszcze bardziej naświetlić jego patetyczny charakter zgrabnym podziękowaniem dla gości. Widoczne tutaj podziękowanie z magnesem na pewno sprawdzi się jako gustowne podziękowania.

Chrzciny tanie podziękowania

Zrobione z drewna, jest jeszcze o wiele bardziej wyjątkowe dzięki możliwości personalizacji, dając nie tylko ładną ozdobę, lecz i pożyteczne w każdej kuchni akcesorium. Zapewniamy wysoką jakość oraz to, że motyw gołębia czy też serca będzie się prezentował de facto zjawiskowo! Read more „Tanie podziękowania dla gości z okazji chrzcin – sklep”

Podziękowania dla gości – stópki

Jeżeli nie masz pomysłu na podziękowania dla gości za udział w Chrzcie Świętym, z przyjemnością podpowiemy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wysokiej jakości produktów, wśród których znaleźć można drewniane serca z magnesem. Na ich powierzchni wykonujemy grawer, który pasuje do okoliczności, tego konkretnego wydarzenia. Serca tworzymy w oczekiwanych ilościach. Zapewniamy wszystkim atrakcyjne ceny.

chrzest

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro